Jak jste jistě zaregistrovali, TV Prima ve svých VIP zprávách použila náš článek, který vyšel minulý rok na 1. dubna (neboli Apríla). Bohužel ho v tomto duchu nepochopila a dokonce zaměnila tento web s oficiálním. Proto jsme se rozhodli uvést vše na pravou míru.

Článek o ukončení kariéry Ewy byl vydán 1.4.2011, kdy celá řada redakcí vydává články obsahující informace, které mají šokovat čtenáře a kde jsou informace, které njsou míněny vážně. Jak jsme již uvedli, toto bohužel nepochopil tým VIP zpráv televize Prima a udělali reportáž. Dokonce v reportáži udělali záběr na tento web.

Tento web neříká a nikdy neříkal, že je oficiální. Dokonce i v daném duchu odpovídáme na dotazy. Naším cílem je vybudovat nejlepší fanouškovský web o Ewě, kde by všechny informace byly na jednom místě. Což musíme říci, že se i povedlo, když porovnáme návštěvnost všech fanouškovských stránek.

V poslední době se však vyskytly informace, že se považujeme za lepší než oficiální web a byli jsme odsuzováni, že jsme se svezli na vlně způsobené reportáží TV Prima. O tomto a kvalitě informací na tomto webu ať si udělá každý obrázek sám, nicméně jelikož tento web za sebou nemá společnost, která by zašťitovala jeho provoz a žije převážně z návštěvnosti, musí využít jakoukoli formu propagace, která je vhodná a vkusná, aby si návštěvnost udržel. A redakce tohoto webu si stojí za tím, že vhodnost a vkusnost nebyla porušena, protože v článku jsme opět uvedli, že původní článek vyšel 1. dubna, tedy na apríla. Je velice zajímavé, že v tu dobu se do nás nikdo nestrefoval.

Druhou velkou aféru rozpoutala propagace tohoto článku na facebooku. Zde mohl být sice zvolen jiný způsob, nicméně na uvedeném zpsůobu neshledává redakce nic, co by bylo v rozporu s dobrými mravy. Je zajímavé, že poslední dobou je tento web napadán za své aktivity. Přitom často to jsou ojedinělé aktivity ohledně Ewy v této republice.